Książka:

Matematyka z kluczem 6 Część 2

Odpowiedzi

Opanowanie matematycznych umiejętności na zadowalającym poziomie może okazać się niezwykle trudne dla szóstoklasisty. Dlatego nauczyciele, wybierając odpowiednie pomoce naukowe i bazę metodyczną sięgają po sprawdzone i rzetelne źródła wiedzy. Do takich publikacji należy m.in. podręcznik szkolny Matematyka z kluczem 6.…

Pełny opis
Informacje o książce

Rok wydania

2019

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

ISBN

978-83-267-3627-8

Rodzaj książki

Podręcznik

Matematyka z kluczem 6 Część 2

Rozwiązania zadań

Opanowanie matematycznych umiejętności na zadowalającym poziomie może okazać się niezwykle trudne dla szóstoklasisty. Dlatego nauczyciele, wybierając odpowiednie pomoce naukowe i bazę metodyczną sięgają po sprawdzone i rzetelne źródła wiedzy. Do takich publikacji należy m.in. podręcznik szkolny Matematyka z kluczem 6. Część 2. Co takiego sprawia, że ten materiał cieszy się takim zainteresowaniem? Przede wszystkim jest ona niezwykle przyjazny młodemu uczniowi. Każdy dział rozpoczyna się od atrakcyjnego wprowadzenia, które sprawia, że szóstoklasiści chętniej chcą poznać dalszą część materiałów. Każde zadanie z podręcznika zawiera tzw. klucz, który pozwala krok po kroku przechodzić do kolejnych etapów zadania, od najłatwiejszego poziomu aż do mistrzowskiego. Uczeń w kilka chwil może ocenić, na którym poziomie opanował już umiejętności, a także próbować swoich sił w coraz trudniejszych wyzwaniach. Do tego dobre rady, znajdujące się w podręczniku szkolnym Matematyka z kluczem 6. Część 2 pozwalają ukierunkować szóstoklasistę na właściwy trop, pomagają uniknąć trudności.

 

Wielką zaletą omawianego tu podręcznika jest szeroka gama różnorodnych zadań, które pomagają szóstoklasiście utrwalić wiedzę, którą zdobył podczas zajęć. Pomarańczowo oznaczone zadania, które zawiera podręcznik szkolny do 6. klasy Matematyka z kluczem 6. Część 2 to propozycja gamifikacji. Uczniowie przez zabawę poznają świat matematyki. Jednak mimo nawet tak doskonałej oprawy, aby przyswoić wiedzę matematyczną, należy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Dlatego zapraszamy Cię na naszą platformę zadania.pl, gdzie znajdziesz do podręcznika szkolnego Matematyka z kluczem 6. Część 2 odpowiedzi rozpisane krok po kroku. W każdej chwili możesz jeszcze raz, samodzielnie w zaciszu swego domu lub podczas korepetycji prześledzić kolejność rozwiązywania działań. W ten sposób poznasz metody efektywnej i optymalnej nauki.

 

Zapewne zauważyłeś, że podręcznik szkolny do 6. klasy do matematyki wydawnictwa Nowa Era zawiera interesujące powtórzenie działu, które zawiera zbiór zadań powtórkowych. Z nami również  poznasz ich rozwiązania i sprawdzisz, czy Twoje wyniki pokrywają się z opracowanymi przez naszych ekspertów zadaniami. W ten sposób, łącząc podręcznik szkolny do 6.  klasy Matematyka z kluczem 6. Część 2 z zadania.pl, powtórzysz materiał przed sprawdzianem, lepiej przygotujesz się do pracy klasowej. Chcesz zdobyć nagrodę w konkursie matematycznym, bo obliczenia i świat liczb to Twoja pasja? Doskonale trafiłeś! Dzięki opisanym rozwiązaniom do Twojego podręcznika z matematyki, możesz dopasować materiał do swoich potrzeb i poćwiczyć to, co nie pojawiło się na zajęciach lub wybrać materiały z wyższego poziomu. Zachwyć swojego nauczyciela matematyki doskonałą znajomością zagadnień z podręcznika szkolnego do 6. klasy Matematyka z kluczem 6. Część 2 i zapomnij o niskich stopniach czy braku pracy domowej. Ucz się z nami szybciej i przyjemniej! Być może staniesz się wielkim fanem matematyki?