Książka:

Odkryć fizykę 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Odpowiedzi

Czasem nie wiemy, jak zrobić jakieś zadanie. Bo jest trudne albo dziwne, albo po prostu jeszcze nie ogarniamy do końca danego działu czy tematu. Czasem też po prostu się nie chce robić kolejnych zadań domowych, następnych ćwiczeń – z fizyki…

Pełny opis
Informacje o książce

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Marcin Braun, Weronika Śliwa

ISBN

978-83-267-3971-2

Rodzaj książki

Podręcznik

Odkryć fizykę 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Rozwiązania zadań

Czasem nie wiemy, jak zrobić jakieś zadanie. Bo jest trudne albo dziwne, albo po prostu jeszcze nie ogarniamy do końca danego działu czy tematu. Czasem też po prostu się nie chce robić kolejnych zadań domowych, następnych ćwiczeń – z fizyki chociażby.

Przychodzimy z pomocą! Na zadania.pl zebraliśmy dla ciebie odpowiedzi do ćwiczeń i podręczników dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz wszystkich klas liceum i technikum. Tu znajdziesz podręcznik Nowej Ery Odkryć fizykę 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019 wydany w 2020 roku. Ten podręcznik stworzyli Marcin Braun i Weronika Śliwa, a odpowiedzi do niego przygotowali współpracujący z nami nauczyciele fizyki i korepetytorzy z wieloletnim doświadczeniem.

To podręcznik dla poziomu podstawowego fizyki, dla klas II liceum i II technikum. Numer ISBN tej pozycji to 978-83-267-3971-2.

Szukasz gotowych rozwiązań do podręcznika Odkryć fizykę 2. Zakres podstawowy? To masz! Potrzebujesz odpowiedzi? To masz! Nic, tylko spisywać i mieć z głowy fizykę. Taka pomoc od nas, dla ciebie, o.