4. Przeczytaj fragment komedii Zemsta Aleksandra Fredry.  Rozstrzygnij, czy przesłanie zawarte w zakończeniu Zemsty potwierdza oceny romantycznych krytyków, Goszczyńskiego i Dembowskiego, dotyczące twórczości Aleksandra Fredry. Uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do całej komedii.  Zastanów się, czy temat, który podejmuje w Zemście Aleksander Fredro, ma doraźny i błahy charakter, czy może przeciwnie – ponadczasowy, uniwersalny. Skonfrontuj swoją ocenę ze zdaniem krytyków romantycznych - pomoże Ci to w zajęciu stanowiska wobec pytania zawartego w poleceniu.   

Ponad słowami 2. Zakres podstawowy i rozszerzony cz. 1. Reforma 2019 zadanie 4 strona 348

Rozwiązanie

Przesłanie zawarte w zakończeniu nie potwierdza oceny romantycznych krytyków. Uważali oni bowiem,...

Rozwiązanie zadania w kategorii premium!

Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu

Wykup dostęp

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie

Wybierz numer zadania

Wybierz stronę

Strona 348

Zadanie rozwiązane jakiś czas temu

To zadanie pochodzi ze strony 348 podręcznika 'Ponad słowami 2. Zakres podstawowy i rozszerzony cz. 1. Reforma 2019' z przedmiotu Język polski i jest zadaniem nr 4 rozwiązanym w odpowiedzi.pl. Odpowiedź na to zadanie przygotował Karolina Morc

To zadanie zostało ocenione na

3.00

Oceń to zadanie

Ocen: Przeczytaj fragment komedii Zemsta Aleksandra Fredry.  Rozstrzygnij, czy przesłanie zawarte w zakończeniu Zemsty potwierdza oceny romantycznych krytyków, Goszczyńskiego i Dembowskiego, dotyczące twórczości Aleksandra Fredry. Uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do całej komedii.  Zastanów się, czy temat, który podejmuje w Zemście Aleksander Fredro, ma doraźny i błahy charakter, czy może przeciwnie – ponadczasowy, uniwersalny. Skonfrontuj swoją ocenę ze zdaniem krytyków romantycznych – pomoże Ci to w zajęciu stanowiska wobec pytania zawartego w poleceniu.   

Oceń
Aby, wykupić dostęp do rozwiązania zadaniania o treści 'Przeczytaj fragment komedii Zemsta Aleksandra Fredry.  Rozstrzygnij, czy przesłanie zawarte w zakończeniu Zemsty potwierdza oceny romantycznych krytyków, Goszczyńskiego i Dembowskiego, dotyczące twórczości Aleksandra Fredry. Uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do całej komedii.  Zastanów się, czy temat, który podejmuje w Zemście Aleksander Fredro, ma doraźny i błahy charakter, czy może przeciwnie – ponadczasowy, uniwersalny. Skonfrontuj swoją ocenę ze zdaniem krytyków romantycznych – pomoże Ci to w zajęciu stanowiska wobec pytania zawartego w poleceniu.   ' przejdź tutaj.
Informacje o książce
Ponad słowami 2. Zakres podstawowy i rozszerzony cz. 1. Reforma 2019

Ponad słowami 2. Zakres podstawowy i rozszerzony cz. 1. Reforma 2019

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Małgorzata Chmiel, Anna Cisowska, Joanna Kościerzyńska, Helena Kusy, Anna Równy, Aleksandra Wróblewska

ISBN

978-83-267-3965-1

Rodzaj książki

Podręcznik

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Karolina Morc

zobacz profil

Nauczyciel języka polskiego klas I - IV LO / Technikum

Czy wiesz, że?

Karolina Morc rozwiązała 350 zadań w naszym serwisie